Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
On całe życie przesądza zachował się jak by był u siebie chyba się zapomniał gdzie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On całe życie przesądza zachował się jak by był u siebie chyba się zapomniał gdzie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest administrator tego forum? Jak widać tu nie ma jakiejkolwiek dyskusji. Zablokować wątek, czas najwyższy. Szambo i pomyje docelowo powinny trafić do oczyszczalni ścieków a nie na forum gazety która wydaje się być poważna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od suk sg nikogo nie wyzywa A tu jest paru mundureK jest i klapie tym swojim ryjem.Bo on ma prawo swoje A my swoje wienc sg zero szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha szmaty z SG nawet ciężki przedstawić się? A powód zatrzymania to jaki?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta przedstawiła mieszkańców bardzo nie ładnie, jako przemytników a chyba jest tam ktoś porządny? Film oraz komentarze na forum potwierdził, że z kultura też są na bakier. Troche szkoda tych ludzi bo chcą sobie dorobić niekoniecznie legalnie a tu państwo nie pozwala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M.K.na rentę teraz przejdziesz Bo nikt Cię do żadnej roboty nie przyjmie .buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gazeta przedstawiła mieszkańców bardzo nie ładnie, jako przemytników a chyba jest tam ktoś porządny? Film oraz komentarze na forum potwierdził, że z kultura też są na bakier. Troche szkoda tych ludzi bo chcą sobie dorobić niekoniecznie legalnie a tu państwo nie pozwala.
no tak przecież mieszkając w strefie przygranicznej wszyscy jesteśmy przemytnikami ,patologiol i takich jak my można gnębić owszem niektórych słownictwo ponosi ale ja sama się nie dziwię . Proszę mi odpowiedzieć k Ktoren funkcjonariusz jest na tyle mądry ze z pracy opisuje nazwiska osób nawet nie wiadomo czy tu zatrzymanych jeszcze niech paragrafy powypisuje jezeli tak dobrze o wszystkich wie odrazu ewidentnie widać że ktoś z pracy wynosi informacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj sama SG się wypowiada, czy jak?
właśnie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzorowa interwencja. Krótko i na temat. Wydawanym poleceniom należy się podporządkowywać, jak nie to gaz!!!!!
Dokładnie. Niektórzy tego nie rozumieją. Jak nie podoba się coś w interwencji służb, to się jest grzecznym, a potem zgłasza się to do sądu, a nie się wyklina i siłuje. Po co stawiać im opór, jak oni mają większe prawa i środki zapobiegawcze np. w postaci gazu? I tak jest się przegranym!!! Znacie kur.. taką sytuację, że ktoś powiedział do służb mundurowych "zostawcie mnie kur*a!" i go zostawili??? NIE! Więc jak nic nie zrobiłeś i jesteś niewinny, to poddaj się debilu jeden z drugim interwencji - będą Cię jeszcze za to przepraszać i zgłosisz sprawę do sądu jak zrobią Ci coś za nic! Zdarzają się podobno akcje, gdzie jakiś psychol w mundurze szuka zaczepki. Nigdy tego munduru nie powinien dostać oczywiście, ale to przypadek nie wiem.. jeden na rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porostu żenada no żenada !!sg co Wy sobie myślę liście ????
Myśleli sobie, że nie pozwolą się wyzywać i szarpać jak chcą dokonać spokojnie interwencji. Jak Ci skuci nic nie zrobili i są niewinni to na pewno mogliby dochodzić swoich praw w sądzie i jeszcze by odszkodowanie dostali jakby stało im się coś złego. Czy nie tak? Po ch.. się szarpać jak i tak oni mają większe prawa? Nic to nie wniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie ciesze ze tak postapili z ta patolagia..myslalam ze tej choloty nikt nie uspokoi a tu prosze hehehe.brawo..i mam nadzieje ze bedzie wiecej  takich szybkich interwencji..moze ta banda pijakow teraz bedzie miala szacunek...tu takie kozaki a ten co kose dostal  przestraszony byl ze chyba z 3kilo w gacie zrobil ..miejcie sie na bacznosci ..pija ten spirytus i pierd sie w tych pustych glowach...do szkoly uczyc sie szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Pana Guest Pan to dopiero "patologia"." Niech rzuci pierwszy kamień, grzesznik jeden. " I wiem kto to taki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę przestać się zastanawiać dlaczego, nie którzy komentując ten filmik czerpią informacje które są nie do końca zgodne z prawdą. Informacje zapodane prawdopodobnie od SG, którzy aby chronić siebie podają informacje, które odciągają od tego co naprawdę jest tematem filmu. Jeżeli ktoś się przysłucha filmikowi to usłyszy że cel zatrzymania nie jest podejrzanie o przemyt, a obrażenie funkcjonariusza ,, kolegi". I cel zatrzymania jest podany w ostatnich minutach filmu. A co do użycia siły przez SG to ona powinna być stosowana w ostateczności gdy np: zatrzymany stawia opór bądż w sytuacji zagrożenia. Na filmiku da się usłyszeć, że jeden z zatrzymanych powiedział ,, nie musisz mnie skuwać" co świadczy o tym że nie stawia oporu i chcę dobrowolnie poddać się zatrzymaniu. Drugiego z zatrzymanych nie da się określić czy stawiał opór, gdyż od razu funkcjonariusze użyli gazu pieprzowego, aby go obezwładnić. SG trochę przesadzała z siłą uderzenia ponieważ wyglądało to strasznie drastycznie mogli, najpierw kazać poszkodowanym się położyć, a gdyby to nie pokutowało używać siły. A ja żadnych poleceń tego typu nie usłyszałam. Funkcjonariusze przekroczyli swoje uprawnienia i to widać, a gdyby tak nie było to by nie bronili się zawzięcie tutaj w komentarzach. Używając wulgarnych słów zniżają się do tz ,, PATOLOGII". A co do patologi: Patologia może i jest ale to nie znaczy, że trzeba ich traktować gorzej od zwierząt. Może i wychodzą po za normy społeczne, popełniają różne błędy, trzeba im pomóc ani ,,tępić" jak to inni określają w komentarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wszystkie komentarze i nie mogę przestać się zastanawiać dlaczego, nie którzy komentując ten filmik czerpią informacje które są nie do końca zgodne z prawdą. Informacje zapodane prawdopodobnie od SG, którzy aby chronić siebie podają informacje, które odciągają od tego co naprawdę jest tematem filmu. Jeżeli ktoś się przysłucha filmikowi to usłyszy że cel zatrzymania nie jest podejrzanie o przemyt, a obrażenie funkcjonariusza ,, kolegi". I cel zatrzymania jest podany w ostatnich minutach filmu. A co do użycia siły przez SG to ona powinna być stosowana w ostateczności gdy np: zatrzymany stawia opór bądż w sytuacji zagrożenia. Na filmiku da się usłyszeć, że jeden z zatrzymanych powiedział ,, nie musisz mnie skuwać" co świadczy o tym że nie stawia oporu i chcę dobrowolnie poddać się zatrzymaniu. Drugiego z zatrzymanych nie da się określić czy stawiał opór, gdyż od razu funkcjonariusze użyli gazu pieprzowego, aby go obezwładnić. SG trochę przesadzała z siłą uderzenia ponieważ wyglądało to strasznie drastycznie mogli, najpierw kazać poszkodowanym się położyć, a gdyby to nie pokutowało używać siły. A ja żadnych poleceń tego typu nie usłyszałam. Funkcjonariusze przekroczyli swoje uprawnienia i to widać, a gdyby tak nie było to by nie bronili się zawzięcie tutaj w komentarzach. Używając wulgarnych słów zniżają się do tz ,, PATOLOGII".A co do patologi:Patologia może i jest ale to nie znaczy, że trzeba ich traktować gorzej od zwierząt. Może i wychodzą po za normy społeczne, popełniają różne błędy, trzeba im pomóc ani ,,tępić" jak to inni określają w komentarzach.
witam cieszy mnie ta postawa ze Pani dobrze przysluchala się filmikowi i wiem że nie widać tego na filmiku ale ten chlopak zagazowany tłumaczył że nic nie powiedział bo funkcjonariusz twierdził że go obraził i zanim został zagazowany wyraznie słychać 'JA NIC'ale mundurowi nie chcieli słyszeć żadnych wyjaśnień i użyli siły zapominając o tym ze każdy ma swoje prawa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeden z funkcjonariuszy nie ma czapki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu kometarzy jestem w wielkim szoku ponieważ ktos albo dobrze nie wysłuchał tego filmu albo jest przychylny SG ponieważ na filmie pod koniec słychać powód zatrzymania co dla mnie jest śmieszne a po drugie widać na początku ze chcieli współpracować z władzami .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą ze ich nie spałowali za nie poszanowanie pograniczników,w Rosji by dostali taki omłot żeby im sie odechciało obrazy funkcjonariuszy brawo Straż Graniczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą ze ich nie spałowali za nie poszanowanie pograniczników,w Rosji by dostali taki omłot żeby im sie odechciało obrazy funkcjonariuszy brawo Straż Graniczna
w Rosji w USA ciągle o tym samym my mieszkamy w Polsce liczy się to co tutaj wolno a czego nie .KAŻDY MA SWOJE PRAWA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się cieszą ze ich nie spałowali za nie poszanowanie pograniczników,w Rosji by dostali taki omłot żeby im sie odechciało obrazy funkcjonariuszy brawo Straż Graniczna
w Rosji w USA ciągle o tym samym my mieszkamy w Polsce liczy się to co tutaj wolno a czego nie .KAŻDY MA SWOJE PRAWA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...